Logowanie

Nazwa użytkownika:  Hasło:   Zapomniane hasło

Zobacz temat

Drukuj temat
zawody
witek50
witam. mam propozycje odnosnie zawodow organizowanych w naszym klubie,czy przez nasz klub. rozwazcie i piszcie na stronie co myslicie na temat zawodow z rzutu.z rzutu czyli bez uzycia lodki zdalnie sterowanej. malo tego wedkarstwo a co za tym idzie "karpiartswo" wiaze sie z cisza nad woda.czyli miejcie tez uwage na necenie bez uzycia rakiety,peta czy spomba.powiedzmy siatka pva czy ewentualnie worek. dyskutujcie na naszym forum.czekamy na wasze uwagi,rozwazania i pomysly. pozdrawiam witekZ przymrużeniem oka
Witkowski Wojciech

mietekgre
DROGI WITKU PRAWDOPODOBNIE NIE ZNAJDZIESZ CHĘTNYCH NA TAKIE ZAWODY ?Z przymrużeniem oka JA JUŻ KIEDYŚ PRÓBOWAŁEM I BYŁO BARDZO MAŁE ZAINTERESOWANIE . WIEC POCZEKAJMY CO INNI POWIEDZĄ .Fajne
MIECZYSŁAW GRECZUK

carphunter
Witek pomysł jest dobry ale cz wejdzie w życie to zobaczymy prawie każdy ma łudke echo i to daje w jakim stopniu przewage w łowieniu kiedyś tego nie było i wętkarstwo wyglądało inaczej i miało to swòj urok zobaczymy co z tego bydzie.
Zdjęcia z zasiadek

Arkadiusz Szczepaniak

elwer
Myśle że będzie słabo z wynikami ale pomysł nie jest zły tylko kto na to sie zapisze, a wracając do uroków jakoś nie przekonuje mnie ten argument.
Arkadiusz Ochocki

witek50
http://swiatkarpi...hsxzA6/528
Witkowski Wojciech

mietekgre
JESTEM CIEKAW FREKWENCJI NA TAKIEJ IMPREZIE
MIECZYSŁAW GRECZUK

Przejdź do forum:

Copyright © KarpKlubBytom 20.10.2011