Logowanie

Nazwa użytkownika:  Hasło:   Zapomniane hasło

Zobacz temat

Karp Klub Bytom » Wędkowanie » Łowiska
 Drukuj temat
Donos :D
elwer
Szanowni Koledzy prosze o informacje które zbiorniki już odmarzły. Na dzisiejszy dzień Chechło skute lodem jak i Lin

opel
Jutro skoczę na Brandke zobaczyć co się tam dzieje i dam znać.

Połączony z marzec 16 2012 14:34:23:
Dzisiaj chyba jednak nie będę miał czasu żeby iść na barndke, ale z balkonu widzę, że lód jeszcze jest.
Edytowane przez opel dnia 16-03-2012 14:34
i43.tinypic.com/1zx1jy8.jpg

elwer
Spoko Opel jutro jedziemy na Gajdowe lody przełamaneSzeroki uśmiech tam puściły i chyba na Rzeczycach

mega
ja też miałam telefon z Gajdowego lodu nie ma

elwer
Kiedy pierwszy wypad na ryby Pani Mario

opel
Też bym już sobie na rybki usiadł. Szeroki uśmiech
i43.tinypic.com/1zx1jy8.jpg

mega
ja do świąt to praca i praca ale w święta pojedziemy 4 stanowiska zarezerwowaliśmy

elwer
Do świąt to ciężko wytrzymać.

Połączony z marzec 18 2012 19:20:28:
Dzisiaj byłem na spacerze zaglądając na Chechło wszędzie lód brzegi trochę odmarznięte ale tafla sprawia wrażenie bardzo lichej mocno przesiąkniętej wodą. Mam również informacje z dzisiejszego dnia, Dioblina wygląda tak samo.

Połączony z marzec 21 2012 18:19:55:
Brandka, Chechło odmarznięte jak większość zbiorników można planować wypady.
Edytowane przez elwer dnia 21-03-2012 18:19
Arkadiusz Ochocki

michal_denox
Mi moje oczko wodne też odmarzło może ktoś chętny do pomocy przy czyszczeniu sezonowym Uśmiech hehe
.
[img]http://img252.imageshack.us/img252/1451/kkb123.gif[/img] is not a valid Image.

www.djdenox.pl
elwer
Weź te panienki z okienka bo od tego kręcenia już dostaje oczopląsów a one ci pomogą hehehe. Ostatnie wiadomości z Chechła ponoć wpuścili rybe więc siaty w dłoń i za mięsem goń hehehehe jakoś tak się zrymowało. Musze jechać zająć kolejkę bo sie nie docisneSzeroki uśmiech hehehehehehe.
Arkadiusz Ochocki

michal_denox
heh dokładnie Uśmiech ja mysle po świętach bede coś kombimować tam Uśmiech
.
[img]http://img252.imageshack.us/img252/1451/kkb123.gif[/img] is not a valid Image.

www.djdenox.pl
elwer
Informacje z ostatniej chwili byłem na chechle lód odmarznięty na metr od brzegu myśle że przyszły tydzień z wiosną za pasem dokończy dzieła Szeroki uśmiech

Połączony z marzec 06 2013 17:33:42:
Jutro jak mi starczy czasu podjade na chechło zobaczyć postępy wiosny hahaha
Edytowane przez elwer dnia 06-03-2013 17:33
Arkadiusz Ochocki

carphunter
Siemka u nas na sekcji w Piekarach lód puscił pół metra od brzegu bylem dziś na zwiadach ale od przyszłego tydnia zaś atak zimy więc cza się uzbroi w cierpliwośc , pierwszy skowronek wiosny nie czyni.;)
Zdjęcia z zasiadek

Arkadiusz Szczepaniak

elwer
Chechło od brzegu odmarznięte całe plytkimi miejscami wiecej, jedna zatoka cała bez lodu Szeroki uśmiech
Arkadiusz Ochocki

swiety81
jedziemy na spławik połowić a zapomniałem ze ty na spławik to raki łowisz nie jadam nie pojedziemy
Damian Świątek Szeroki uśmiech

witek50
Re: Klub Karpiowy
14 kwie 2013, 10:50

witam wedkarzy i nie tylko.sezon 2013 uwazam za otwarty,jezeli tak mozna nazwac. coz udany to on niebyl.w czasie 48 h dwa leszcze.zero strzalu karpiowego.pogoda nas tez nie rozpieszczala mielismy wszystkie pory roku.z tego co zaobserwowalem na zawodach splawikowych tez rewelacji nie mieli.na coz zatem mozna zganic? pierwsze to pewnie miejsce,ktore ryba omijala szerokim kolem.echosonda nie wykazywala nic zywego w tym miejscu. byli szczesciarze do ktorych sie szczescie usmiechnelo i wyhaczyli pare kaperkow. ci szczesciarze siedzieli na wyplyceniach i tam wlasnie rybka podchodzila.no coz trzeba sie szykowac do nastepnej zasiadki i miec nadzieje,ze bedzie lepsza.kolegom zycze powodzenia.pozdrawiam witek

Połączony z październik 12 2013 20:00:34:
witam klubowiczow.chcialem powiadomic was,ze 20.10.2013 od godz.8.00 zaczynamy prace w ramach pomocy dla sekcji Lin na tutejszym stawie.praca bedzie polegala na stworzenie stanowiska nr 7. stanowiska te od strony osiedla beda mialy wyglad jak rezerwowane od strony lasu.chetnych,ktorym zalezy na w/w zbiorniku zapraszamy do wziecia udzialu. wskazane jest zabrac ze soba woderow tudziez spodniobutow.
Edytowane przez witek50 dnia 12-10-2013 20:00
Witkowski Wojciech

mietekgre
Zapraszam Wszystkich klubowiczów do pomocy przy budowie stanowiska nr 7. Z góry dziękuje!
MIECZYSŁAW GRECZUK

NoMoreHippies
mam nadzieje że wszyscy sie tam zobaczymy. ja sie spuźnie 3 godzinki ale bede hehehehe
Dariusz Wawrzyniak

witek50
haaa trzy godzinki to juz bedzie po robocie
Witkowski Wojciech

NoMoreHippies
ale będę z wami myslami.
Dariusz Wawrzyniak

Przejdź do forum:

Copyright © KarpKlubBytom 20.10.2011