LETNI MARATON KARPIOWY – ZAKOŃCZONY !!!

Co to był za weekend, co to był za maraton !!!
W dniach 02.07 do 04.07 na łowisku Zumerek, został rozegrany kolejny maraton karpiowy. Zawodnicy walczyli o puchar firmy Greg-Bud która to była głównym sponsorem maratonu. W piątkowy poranek ekipy punktualnie o 9:00 zameldowały się na łowisku. Omówienie regulaminu i losowanie stanowisk. I tutaj już fart roku… Piotrek losuje jako pierwszy kolejność losowania stanowisk i co ląduje w ręku ??? JOKER !!! Tym sposobem bez dalszego losowania wybierają stanowisko numer 2 ( faktycznie na łowisku są to stanowiska 3 i 4 ), tym sposobem stają się faworytem bo jak wiemy pierwsze kilka stanowisk na łowisku Zumerek to topowe stanowiska, bardzo łowne i tym samym od pierwszego dnia uzyskali prowadzenie, pierwszą rybę jak też big fisha. Punktowane ryby musiały osiągnąć minimalną wagę 5kg i do wyniku liczyły się tylko cztery największe ryby. Kolejnym fartem roku a może rzeczywiście dobrym wypracowaniem ryb okazało się stanowisko 6 ( w rzeczywistości stanowiska 11,12 ) gdzie udało się uzyskać drugi wynik maratonu po ostrej i wyrównanej walce z stanowiskiem numer 1 ( w rzeczywistości stanowiska 1,2 ) a finalnie nie dużo zabrakło do wygranej bo zabrakło jedynie 6.60kg.

Niesamowite zawody, niesamowita ekipa i przyjacielskie podejście ekip do siebie. Zdrowa rywalizacja i pomoc na wzajem. Takiej atmosfery mogą nam pozazdrościć wszystkie imprezy karpiowe.
Z tego miejsca należy także podziękować naszym sponsorom. Głównym sponsorem maratonu była wcześniej wspomniana firma Greg-Bud o której puchar walczyły ekipy. Kolejne podziękowania dla restauracji ARTMAR z Chorzowa (Koryta Mięsne Bytom) która to od piątku zaskakiwała nas swoimi pysznymi obiadami każdego dnia oraz dla firm AK-Baits oraz Effecta za zasponsorowane nagrody dla wszystkich uczestników. Poniżej fotorelacja.

WYNIKI:

1. KLIMOWICZ PIOTR ; MOZGAWA KRZYSZTOF – 47.00 KG

2. GRECZUK MIECZYSŁAW ; MICHAŁ DRZYZGA – 40.40 KG

3. KOCEMBA GRZEGORZ ; PESZA HENDRYK – 33.80 KG

4. HOFFMANN SEBASTIAN ; KORZENIOWSKI KRZYSZTOF – 10.20 KG

5. HOFFMANN PATRYCJA ; ŻULIŃSKI ROBERT – 5.80KG

6. KACZMAREK WALDEMAR ; SWIĘTEK JANUSZ – 0.0 KG

6. KAWKA GRZEGORZ ; DACZKOWSKI DARIUSZ – 0.0 KG

6. DROZDOWSKI JAN ; BIENIEK MARCIN – 0.0 KG

BIG FISH : KLIMOWICZ PIOTR – 13.20 KG
PIERWSZA RYBA : KLIMOWICZ PIOTR – 7.80 KG

Gratulacje dla wszystkich zawodników !!! Zapraszamy do obejrzenia naszej krótkiej fotorelacji z maratonu poniżej.

Michał Drzyzga

Michał

>>> Karpiowo & Feederowo <<<

Dodaj komentarz