POTYCZKA TEAMÓW POLSKICH – WYNIKI

To właśnie dziś dobiegła końca kolejna Potyczka Teamów Polskich organizowana od wielu lat na łowisku “Uroczysko Karpiowe”.|
Na placu boju w czwartek wstawiło się 18 drużyn, każda drużyna liczyła cztery osoby. Po sprawnym losowaniu i omówieniu regulaminu ekipy rozjechały się po swoich stanowiskach.

Pogoda przez pierwsze dni nie rozpieszczała zawodników lecz już od pierwszego dnia wiele ekip miało komplet ryb na koncie. Widać że, deszczowa aura uroczyskowym mieszkańcom pasuje. Pierwszego dnia został także złowiony Big Fish przez Sławomira Gajda o wadze 24.10KG. Wyniku tego nie pobił nikt do końca walki w tegorocznej PTP. Ogólnie każda z ekip łowiła, ogólna waga złowionych wszystkich ryb to aż ponad tona a dokładnie 1083.70KG. Nie obyło się także niestety bez incydentu w którym to jedna z ekip na półmetku została zdyskwalifikowana po otrzymaniu czerwonej kartki za złamanie regulaminu a dokładnie dotyczyło to zakazu używania środków pływających w postaci pontonu. Jak wiemy, od wielu lat, odką organizowana jest potyczka na łowiku Uroczysko Karpiowe zawsze był zakaz używania środków pływających. Zakaz ten nie dotyczy jedynie łódek zdalnie sterowanych.

WYNIKI:

1. TEAM CARP VACLAVIK – 85.90KG
2. TEAM CARP MAKOSZOWY – 79.50KG
3. ULTIMATE FANATIC TEAM – 74.80KG


BIG FISH: Sławomir Gajda – 24.10KG

Z tego miejsca składamy także wielkie podziękowania wszystkim sponsorom tegorocznej potyczki. Szczególne podziękowania należą się sieciom sklepów EURO-FISHING za ufundowanie głównych nagród w postaci bonów. Kolejne podziękowania dla firmy AK-Baits, STS oraz Effecta. Podziękowania składamy także magazynowi Karp Max za patronat medialny nad imprezą.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy jeszcze raz i do zobaczenia za rok !!!

Michał Drzyzga

Michał

>>> Karpiowo & Feederowo <<<

Dodaj komentarz