STARCIE TYTANÓW 2021 !

Lada dzień, lada moment kolejne Starcie Tytanów nad piękną wodą jaką jest Dzierżno Duże. I na tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć naszej ekipy z KKB.

Nasz klub reprezentować będzie: Krzysztof Korzeniowski i Sławomir Polak.

Tym bardziej jest nam miło uczestniczyć w tej imprezie ponieważ Karp Klub Bytom ufundował jedna z nagród dla zwycięzców w postaci vouchera na weekendową zasiadkę na naszym klubowym łowisku Zumerek. Nasza woda jest tym bardziej nietypowa ponieważ można na niej łowić okrągły rok. Nawet podczas siarczystych mrozów woda ta nie zamarza i na okrągło wpływa ciepła woda z pobliskich kopalń. Zapewne będzie to dla zwycięzców atrakcją móc łowić na takiej wodzie a okazów tam nie brakuje.

Już dziś życzymy im powodzenia w jednej z największych imprez karpiowych w Polsce. Trzymamy kciuki by losowanie poszło po ich myśli, by stanowisko okazało się łowne. Mamy nadzieję, że tanio skóry nie sprzedają. Z tego miejsca także podziękowania dla Klubu Karpiowego Dzierżno Duże za organizację imprezy.

POWODZENIA !!!!!

14777
Michał Drzyzga

Michał

>>> Karpiowo & Feederowo <<<

Dodaj komentarz