Pokazy Karl Nikl we Wrocławiu.M.Wawrzyniak

Pokazy Karl Nikl we Wrocławiu.
14 grudnia o godzinie 16 we Wrocławskim hotelu Orbita rozpoczął się pokaz Karla Nikl. Na dzień dobry zostały przedstawione nowości na rok 2014, Karl wypuści nową serię kulek na bazie Kill Krill oraz Krill Berry, jak sam powiedział ” nie jestem jeszcze zadowolony ze skuteczności nowej serii dlatego wciąż trwają prace nad ulepszeniem produktu jak i testy, ale gdy tylko będę w pełni usatysfakcjonowany skutecznością produktu zostanie on wprowadzony na rynek”…

Pokazy Karel Nikl we Wrocławiu.

14 grudnia o godzinie 16 we Wrocławskim hotelu Orbita rozpoczął się pokaz Karel Nikl. Na dzień dobry zostały przedstawione nowości na rok 2014, Karel wypuści nową serię kulek na bazie Kill Krill oraz Krill Berry, jak sam powiedział ” nie jestem jeszcze zadowolony ze skuteczności nowej serii dlatego wciąż trwają prace nad ulepszeniem produktu jak i testy, ale gdy tylko będę w pełni usatysfakcjonowany skutecznością produktu zostanie on wprowadzony na rynek”. Mieliśmy przyjemność wąchani wszystkich nowości, nie powiem kilka z nich pachnie dosyć oryginalnie ale też kila z nich jest troszkę powielających się z innymi firmami. Następną częścią show był temat ” Podstawowe strategie na zawodach”.

Temat zaczął się od słów ” tak na prawdę strategia na zawodach nie różni się niczym od strategii krótkotrwałych zasiadek” w jednym jak i w drugim przypadku chodzi o to samo – być jak najbardziej skutecznym w jak najkrótszym czasie, Karel tłumaczył że jedyną różnicą jaka jest pomiędzy prywatną zasiadką a zawodami jest taka że podczas zawodów nawet najmniejszy holowany karpik dostarcza niesamowicie dużo adrenaliny, ponieważ przy każdej rybie tak na prawdę on nie holuje jej tylko miejsce na podium po które przyjechał. Dużo opowiadał o podstawach które składają się na ostateczny sukces, o sposobie nęcenia, o doborze partnera który również ma bardzo duże znaczenie by móc wybraną taktykę przeprowadzić skutecznie i do końca, na wyświetlanych obrazach pokazywał jak powinno się rozmieszczać zestawy by być otwartym na przypływające ryby, mówił o ciągłej obserwacji wody o tym jak szybko należy reagować na ruch wody jak i pokazujące się ryby.

Wykład zakończy opowiadając o “taktyce znikającej zanęty” w której chodzi o to żeby wyliczyć ile należy wrzucić zanęty w swoje łowisko 24h przed zakończeniem zawodów by już nie odstraszać ryby ciągłym donęcaniem tylko spokojnie kłaść zestawy i holować ryby. W przerwie : z prezentacją sprzętu przybył również Hadrian Radziejewski właściciel firmy Baits.pl, mieliśmy okazje przyjrzeć się wędką Free Spiryt, akcesoriom firmy Taska oraz zobaczy i porozmawiać o niezłym wynalazku jakim jest zanęta gruntowa firmy Bait Zone, zanęta której nie trzeba rozrabiać o dwóch właściwościach, po pierwsze można delikatnie zgniatając ją stworzyć kule zanętowe które po wrzuceniu do wody rozpadają się jak każdy groundbait a po drugie gdy się nią dłużej pobawimy powstaje z niej pasa którą można oblepić kulki i używać jak każdej pasty stworzonej w tym celu.

Druga część “show” Karel Nikl poświęcona została wodą Słownii, Karel opowiadał o populacji ryb, o warunkach i zasadach które należy spełniać by móc tam łowić. Trzecia część to około 20 minutowy film z zasiadek Karel Team z roku 2013, i tak pokaz dobiegł końca. Na koniec zostały rozlosowane nagrody jak i wejściówki na Rybomanie 2014.

Doborowe towarzystwo i miła atmosfera dopisywały nam od pierwszej chwili spotkania.
Swoje miejsce miały sprawy organizacyjne, wręczenie pucharów i dyplomów za Grand Prix i Największą Rybe Sezonu 2013,

GRATULUJEMY.

Doborowe towarzystwo i miła atmosfera dopisywały nam od pierwszej chwili spotkania.

Swoje miejsce miały sprawy organizacyjne, wręczenie pucharów i dyplomów za Grand Prix i Największą Rybe Sezonu 2013, GRATULUJEMY.

Miłą niespodzianką było przybycie przedstawicieli Team KARP Zabrze Makoszowy, a to jest zawsze gwarancją udanych spotkań.

Karp Klub Bytom z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzy dużo zdrowia, szczęścia i rekordowych połowów.

Karp Klub Bytom

Karp Klub Bytom

Administrator

Dodaj komentarz