Zebranie sprawozdawcze koła nr 3 Bytom

Wiecie, że jest takie wyrażenie jak aspołeczny wędkarz? Dziś miałem tego dowód uczestnicząc w zebraniu sprawozdawczym naszego koła. Cóż bywałem już na zebraniach w różnych kołach wędkarskich i niestety wszędzie jest analogiczna sytuacja. Spotykając się nad wodą z pasjonatami wędkarstwa można się nie jedno dowiedzieć na temat działalności koła tudzież zarządu, który nim kieruje. W zasadzie są to słowa krytyki ( bo cóż nam lepiej wychodzi jak krytyka drugiego ).

Koledzy czy nie lepiej było by przekazywać swe bolączki, czy usprawnienia dotyczące naszych wód i organizacji bezpośrednio do władz koła? Jedynym właściwym wyjściem jest uczestnictwo w zebraniach, które są przecież do tego organizowane. Koło nr 3 w Bytomiu bardzo liczne pod względem członków dziś to jest 16.12.2018 r gościła swoich kolegów wędkarzy na takim właśnie spotkaniu sprawozdawczym. Przedstawione zostały ciekawe informacje dotyczące naszego koła miedzy innymi raport finansowy, sportowy czy działalności naszego koła.

 Zostały wręczone odznaczenia oraz nagrody za osiągnięcia sportowe. W naszej dziedzinie czyli w wędkarstwie karpiowym również przyznano wyróżnienia. I tak Grand Prix za rok 2018 r zdobył nasz Prezes Greczuk Mieczysław, drugie miejsce kolega Korzeniowski Krzysztof trzecie miejsce natomiast przypadło w udziale koledze Wójcik Dariusz.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nowym sezonie 2019 roku

Karp Klub Bytom

Karp Klub Bytom

Administrator

Dodaj komentarz