I Turniej Piłki Halowej Teamów Karpiowych 2019

Jako że rybka jeszcze dobrze nie zaczęła żerować, to za namową Zabrzańskiego Teamu Karpiowego karpiarze wyszli z namiotów i zjawili się na hali sportowej Sparty Zabrze by rywalizować w zupełnie odmiennej dziedzinie niż wędkarstwo. Uczestnictwo zgłosiło 6 Teamów karpiowych i nikt nie zawiódł, stawili się jak jeden mąż. Organizatorem był jak już wcześniej wspomniałem Zabrzański Team Karpiowy i trzeba przyznać zrobili to z wielką pompą i na najwyższym poziomie. 

Biegały za piłką takie teamy: Zabrzański Team Karpiowy, Karp Klub Bytom, Carp Team Zachacka, Carp Team Ruda Śl, Przyjaciele ZTK Karp Klub Rybnik.

 Kto by mógł się spodziewać, że ludzie w większości przebywający nad wodą czekając spokojnie na dźwięk sygnału oznaczającego branie, mogą dysponować taką kondycją i wolą walki na parkiecie. Trzeba przyznać, że rywalizacja była wspaniała i nie bał bym się stwierdzenia, iż godna zawodowców z extra klasy. Oprawa również zasługuje na porównanie z meczami odbywającymi się na największych obiektach.  

 Do półfinału dotarły jak to bywa 4 teamy:

 ZTK 3:1 KKR

PZTK 3:1 CTZ

MECZ O III m ce CTZ 1:1 KKR (W KARNYCH 3-2)

FINAŁ ZTK 0:3 PTZK

Tak więc jak widać zwycięzcami ” I go Turnieju Piłki Halowej Teamów Karpiowych ” został Przyjaciele Zabrzańskiego Teamu Karpiowego. Gratulujemy zwycięzcom oraz pozostałym zawodnikom za udział i dobrą zabawę. Liczymy, że za rok spotkamy się ponownie już na II Turnieju.

Podziękowania dla organizatorów za super spędzony czas.

Karp Klub Bytom

Karp Klub Bytom

Administrator

Dodaj komentarz