Manewry Zumerek

Halo, halo????? Kolejny nasz Maraton Karpiowy dobiegł końca. Od 5 do 7 lipca na Łowisku Zumerek odbył się maraton naszego klubu. Pogoda dopisała, atmosfera jak zawsze była wyśmienita. Niestety nasze piękne rybki nie chciały za bardzo współpracować, więc ryb jak na lekarstwo, ale udało się wyłonić zwycięzców:) Jak to zwykle bywa patronem medialnym był Karp Max, a sponsorem nagród firma Profess Fishing. Poniżej przedstawiamy wyniki zawodów i kilka zdjęć! Kolejny przystanek to Łowisko Pod Borem! Do zobaczenia!

P.S Maraton maratonem, ale prace na Łowisku musiały iść do przodu, więć zwarta ekipa pracowała nad poprawieniem naszej rybaczówki!

1. Mieczysław Greczuk, Rafał Liszka 10,900 kg.
2. Sebastian Hofmann, Jan Taranda 10,600 kg.
3. Przemysław Fryda, Mariusz Czernik 3.400 kg.

Karp Klub Bytom

Karp Klub Bytom

Administrator