MARATON – 29-31 MAJ

W

Dobiegł końca kolejny maraton Karp Klubu Bytom który był zorganizowany na naszej klubowej wodzie Zumerek. Pogoda może nie rozpieszczała uczestników ale za to dopisały bardzo dobre humory i przede wszystkim ryby które wylądowały na matach uczestników. Wisienką na torcie była także integracja przy wyśmienitym jadle które zostało przygotowane przez sponsora maratonu KORYTA-BYTOM ( http://www.koryta-bytom.pl ). Poniżej przedstawiamy wyniki i małą galerie z tego co działo się na maratonie.

WYNIKI:

1. KORZENIOWSKI KRZYSZTOF CICHY KRZYSZTOF 36,600kg

2. HOFFMANN SEBASTIAN HOFFMANN PATRYCIA 27,400kg

3. KANDZIA KRZYSZTOF 22,100kg

1-RYBA – HOFFMANN PATRYCIA

BIG FISH – HOFFMANN SEBASTIAN

Michał Drzyzga

Michał

>>> Karpiowo & Feederowo <<<

One thought on “MARATON – 29-31 MAJ

Dodaj komentarz