10CIO LECIE KKB – MARATON

Jak pewnie wiecie 3 Lipca obchodziliśmy 10cio lecie naszego klubu. Z tej okazji był również zorganizowany maraton karpiowy na Naszym łowisku klubowym Zumerek. Maraton rozpoczął się w piątek dokładnie 3 lipca w godzinach około południowych. O godzinie 17:00 rozpoczęła się uroczystość 10cio lecia. Na ten czas maraton został wstrzymany i wszystkie zestaw został wyjęte z wody. O całej uroczystości duuużo b pisać. Rodzinna atmosfera, pyszne jedzenie, wyśmienite humory i dobra zabawa. Wszystko możecie zobaczyć w galerii poniżej. Wracając do maratonu który trwał do niedzieli poniżej przedstawiam Wam wyniki oraz także foto relację z zawodów.

WYNIKI:
1. ŻULIŃSKI ROBERT HOFFMANN PATRYCIA 62,90
2. SZCZEPAŃSKI ŁUKASZ TARANDA JAN 59,50
3. MOZGAWA KRZYSZTOF KLIMOWICZ PIOTR 25,80

— BIG FISH- 14,00 ( AMUR) KLIMOWICZ PIOTR

Z tego miejsca jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom naszego klubu jak też wszystkim osobą którzy przyczyniają się w życie klubu. Życzymy minimum takiego zapała jak dotychczas na kolejne lata. KKB !!!

Michał Drzyzga

Michał

>>> Karpiowo & Feederowo <<<

Dodaj komentarz