MARATON KARPIOWY “DLA ARTURA” !!!

Tak więc,kolejny maraton karpiowy Karp Klubu Bytom już zaplanowany a to wszystko w dniach 09 – 11 październik 2020r. Zawodnicy będą walczyć o puchar firmy “ARTMAR”. Czyli firmy która jest jednym z naszych głównych sponsorów. Zawody odbędą się na naszej klubowej wodzie w Bytomiu czyli na łowisku ZUMEREK. Wszystkim życzymy powodzenia !!!

Jesienny maraton karpiowy na łowisku ZUMEREK już za dosłownie chwilę. Lecz nie będzie to zwykły maraton a z specjalną dedykacja i akcją dla naszego kolegi z Teamu KKB, dla Artura “KOKO”. Artur zmaga się z bardzo ciężką chorobą. Artur by funkcjonować potrzebuje leczenia które niestety jest bardzo kosztowne. Dlatego też ten maraton jest dedykowany właśnie dla niego. Wszystkie środki które zgromadzimy z wpisowego na zawody, od sponsorów jak też dobrowolne datki uczestników i pozostałych osób zostaną przekazane Arturowi na jego leczenie. Każdy może dołączyć do akcji i wesprzeć kolegę w potrzebie. Każda złotówka się liczy. Jeśli byłbyś/byłabyś zainteresowany/a wsparciem dla Artura to prosimy o kontakt z nami.

tel: 609 160 953
mail: mietekgre@interia.pl

Michał Drzyzga

Michał

>>> Karpiowo & Feederowo <<<

Dodaj komentarz