ZARYBIENIE 2020 – ZUMEREK KKB

Z początkiem października nasze klubowe łowisko Zumerek zyskało nowych mieszkańców.
A to wszystko za sprawą firmy Tincanova z Pszowa która dostarczyła wspaniały ryby na nasze łowisko.

A to co zrelacjonował nam gospodarz łowiska czyli członek KKB i wspaniały kolega Krzysztof Korzeniowski:

Dziś był piękny dzień dla Karp klub Bytom “Zumerek” udało nam się zrealizować następny nasz priorytet jakim było zarybienie Zumerka karpiami powyżej 10 kg nie było to łatwe ale w końcu się udało mamy w sumie zarybionych 38 sztuk w tym 4 sztuki po 14 kg reszta w przedziale od 9kg do 13kg większość 10 +. Jak wiecie na następny weekend mamy zawody a więc jesteśmy ciekawi czy nasi nowi lokatorzy będą mieli ochotę z nami współpracować . Dziękujemy ARMADA Golf Club za udostępnienie wjazdu z naszymi rybkami pozdrawiamy wszystkich Karp klub Bytom i ARMADA Golf Club

Michał Drzyzga

Michał

>>> Karpiowo & Feederowo <<<

Dodaj komentarz