PODSUMOWANIE ROKU 2020

Dnia 19.12 na naszym klubowym łowisku Zumerek odbyło się klubowe podsumowanie roku 2020. Na spotkaniu planowaliśmy już nowe cele na rok 2021 które byśmy chcieli zrealizować w klubie jak też na naszym łowisku. Zostały także wręczone nagrody i puchary za największe złowione okazy w Polsce i zagranicą tzw “BIG FISH ZAGRANICZNY” którego zdobył Kocemba Grzesiu, “BIG FISH POLSKI” którego zdobył Botlander Kamil i “BIG FISH ZUMERKA” którego zdobył Bieniek Marcin. Zostały także wręczone puchary dla zwycięzców klubowego Grand Prix.

Z tego miejsca najserdeczniejsze podziękowania kierujemy do naszych głównych sponsorów którymi jest firma ARTMAR i KORYTA MIĘSNE BYTOM. Podziękowania kierujemy także dla naszego kolegi Krzysztofa Mozgawa za wkład i zaangażowanie w rozwój klubu i rozwój łowiska Zumerek. Szczególne podziękowania należą się także naszemu prezesowi Mieczysławowi Greczuk bez którego nie było by tego wszystkiego co dziś mamy, czym się opiekujemy i co promujemy, czyli pasja wędkarstwa karpiowego NO KILL !!! Nie możemy w tym miejscu pominąć naszego kolegi, gospodarza Krzysztofa Korzeniowskiego wraz z małżonką którzy dbają o nasze łowisko, rybaczówkę, teren wokół łowiska i zawsze są pomocni przy organizacji i pracy. Podziękowania należą się także wszystkim naszym członkom KKB bez wyjątku za całoroczny wkład w życie klubu w rozwój i dbanie o nasze łowisko i teren wokół niego. Z całego serca Wam dziękujemy bez wyjątku i mamy nadzieję że kolejny sezon będzie jeszcze bardziej owocny i jeszcze bardziej zwiąże przyjacielską pasją wszystkich.

Dziś oficjalnie kończymy sezon 2021 ale zarazem już szykujemy się na nowy sezon 2021 !!!

Michał Drzyzga

Michał

>>> Karpiowo & Feederowo <<<

Dodaj komentarz