PIERWSZY ZŁOWIONY KARP W 2021r.

W związku z obecną sytuacją w Polsce jaką mamy wiele planów sylwestrowych legło w gruzach. Lecz plany sylwestrowe ekipy Karp Klubu Bytom nie !!! Ekipa wybrała się w sylwestrową noc na zasiadke nad nasze klubowe łowisko Zumerek. Stary rok mijał spokojnie … Lecz nowy rok przywitali hucznie, nie dźwiękiem fajerwerek lecz dźwiękiem sygnalizatora. Punktualnie o godzinie 0:01 na wędce naszego prezesa Mieczysława rozległ się alarm, piękne branie. Po dość długiej walce ryba znalazła się w podbieraku. I w tym momencie ju było jasne że to na 99% jak nie na 100% jest to pierwszy karp złowiony w roku 2021. Szybkie ważenie i… mamy to nowy Big Fish Zumerka!!!! 17.400kg !!! Prezesowi Mietkowi Gratulujemy, raz pierwszego karpia w Polsce w roku 2021 i big fish’a łowiska.

Michał Drzyzga

Michał

>>> Karpiowo & Feederowo <<<

Dodaj komentarz