MARATON WIOSENNY – WYNIKI

Kolejny maraton karpiowy już za nami. A dokładnie wiosenny maraton, który to patrząc na pogodę bardziej przypominał jesienny… no ale cóż bywa i tak. Jak co roku długi weekend majowy to czas w którym nasi klubowicze walczą w maratonie wiosennym na naszym klubowym łowisku Zumerek. Na starcie zameldowało się osiem, dwuosobowych drużyn. Po rozlosowaniu stanowisk i omówieniu szczegółów regulaminu zawodów, zawodnicy rozeszli się na swoje stanowiska by przygotować się do startu. Mimo że pogoda nie dopisywała udało się złowić kilkanaście karpi o łącznej wadze przekraczającej 133 kilogramy. Podczas maratonu jeden z naszych zawodników, Janek obchodził swoje 70te urodziny. Także był to też powód do świętowania i złożenia mu życzeń od przyjaciół z klubu oraz poczęstowanie się urodzinowy tortem. Dziś maraton dobiegł końca a podium wygląda następująco:

  1. KORZENIOWSKI KRZYSZTOF – CICHY KRZYSZTOF – 44.30 KG

2. DROZDOWSKI JAN – BIENIEK MARCIN – 40.00 KG

3. KLIMOWICZ PIOTR – MOZGAWA KRZYSZTOF – 23.80 KG

BIG FISH – HOFFMANN SEBASTIAN – 13.90 KG

Zwycięzcom gratulujemy. Serdeczne podziękowania kierujemy także do naszych sponsorów i osób zaangażowanych w organizację maratonu.

Michał Drzyzga

Michał

>>> Karpiowo & Feederowo <<<

Dodaj komentarz