Zumerek

Z dniem 29.01.2019 r został naszemu klubowi przekazany pod opiekę staw Zumerek. Dziękujemy właścicielowi ARMADA GOLF CLUB za zaufanie jakim nas czyli Karp Klub Bytom obdarzył i pozwolił korzystać z dobrodziejstw przyrody oraz stawu.

W zamian za to obiecujemy dbać sumiennie o wodę, rybostan a także o teren przynależny do stawu Zumerek. Dziś to jest 17.01.2019 r odbyło się zebranie członków klubu, którzy zgłosili się do sekcji ZUMEREK.

Po omówieniu spraw regulaminowych oraz organizacyjnych zabraliśmy się za porządki wokół stawu. Czeka nas trochę pracy, ale myślę, że się opłaca bo to wszystko będzie po to by nam było przyjemniej podczas zasiadek.

Dziś Zumerek to już nie ta woda którą przejmowaliśmy… Można śmiało powiedzieć że to pełnoprawne łowisko karpiowe gdzie ryby rozwijają się w bardzo dobrej kondycji, karp co roku odbywa tarło a skutki tego widać gołym okiem w postaci malutkich karpików w łowisku. Łowisko Zumerek jest dostępny TYLKO dla członków Karp Klub Bytom którzy opłacili specjalną licencję. Łowisko ma także ograniczoną ilość członków czyli 30 osób.

PRACE NA ŁOWISKU PO PRZEKAZANIU: